Сімейна програма англійської на Мальті — Sunny School of Cyprus

Кіпр, Лімасол
English Sunny School of Cyprus
English Sunny School of Cyprus була заснована у 2000 році та стала першою Міжнародної літньою школою на Кіпрі.
ексклюзив
стипендія
Останнє місце
Сімейний пакет:

Спеціально розроблена програма для батьків, що відпочивають разом з дітьми, подорожують разом, тих, хто хоче провести відпустку всією родиною. Приєднавшись до відповідних вікові курсам та заходам, уся родина отримає можливість насолодитися відпусткою на повну, а також удосконалити навички англійської. Батьки можуть обирати, вчити англійську чи відпочивати на море. Програма передбачує роздільне проведення часу для дітей та батьків, але батьки також можуть приєднатися до розважальної програми або мандрівкам та екскурсіям. Діти можуть спілкуватися англійською мовою з учнями свого віку з різних країн.

Діти відвідуватимуть денний табір. Вікові групи 6–10 років або 11–16 років. Денний табір передбачує заняття в мовній школі до 13:00, активності з іншими дітлахами. Студенти можуть взяти участь у денних та вечірніх заходах, що пропонують додаткову можливість для практики мови. Заняття для батьків відбуваються в той самий час, що й у дітей — з 9:00 до 13:00. За програмою у батьків заняття англійською в інтернаціональних класах по 20 уроків на тиждень. Зокрема, батьки можуть їздити на екскурсії чи брати участь у розважальних заходах разом з дітьми чи окремо.

Подробности о местоположении:

Кіпр — найкраще місце для того, щоб поєднати освіту та незабутні канікули! Раніше Кіпр був британською колонією, і майже всі на острові розмовляють англійською. Кіпр має багату історію, і в студентів є можливість відвідати багато цікавих пам'яток, насолодитися культурою, традиціями та кухнею острову.

Лімасол — друге за величиною місто Кіпру. І відомий він завдяки своїм чудовим пляжам. English Sunny School of Cyprus була заснована у 2000 році й стала першою Міжнародною літньою школою на Кіпрі. Усі викладачі школи є носіями мови та мають великий досвід роботи з міжнародними групами студентів.

Проживання у готелі MONIATIS HOTEL:

Готель MONIATIS HOTEL знаходиться в 15 хвилинах їзди від мовної школи. Готель М. Moniatis розташований у селищі Гермасойя близ містечка Лімасол на Кіпрі. До послуг гостей номери з балконом і виглядом на оточуючі гори, а також відкритий басейн.

Готель 3* приймає батьків та дітей. Є можливість розташуватися у номерах двомісних, тримісних та сімейних номерах до чотирьох осіб у кімнаті. Харчування в готелі сніданок та вечеря.

€1 075
Дитина (6–10 років) + один з батьків
€1 075
Дитина (11–16 років) + один з батьків
€1 490
Дитина (6–10 років) + обоє батьків
€1 410
Дитина (11–16 років) + обоє батьків
Програма на 2 тижні. До вартості входить::
  • Навчання для батьків, 20 уроків англійської на тиждень
  • Дитячий денний табір, 20 уроків англійської на тиждень
  • Екскурсійна програма для дітей
  • Проживання у готелі в одному номері
  • Харчування сніданок та вечеря
Додатково оплачується:
  • Трансфер в обидві сторони €65
  • Авіапереліт від €250
  • Послуги агенції
  • Туристична страховка
Додаткова інформація:

Програма можлива на будь-яку кількість дітей та батьків. Є варіант готелей 4-5* або апартаментів. Зв'яжіться з нашими менеджерами, і ми розрахуємо програму індивідуально.

Оставить заявку
Задати питання по програмі?
Дякуємо! Ваша заявка прийнята.
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
Чому можуть відмовити в отриманні візи для студентів?
Підготовка до вступу
Чому можуть відмовити в отриманні візи для студентів?
Завдяки безвізовому режиму з європейськими країнами українські студенти і школярі можуть легко приїхати на короткострокові (до 90 днів) курси вивчення іноземних мов. Але як бути тим, хто хоче навчатися в європейських університетах? На жаль, «безвіз» застосовується лише до коротких поїздок. Якщо ви плануєте вчитися в європейських ВНЗ, потрібна студентська віза.
Докладніше
Групові поїздки для школярів за кордон
Групові поїздки
Групові поїздки для школярів за кордон
Нові міста і країни - це новий світ, який притягує не лише дорослих туристів з різних країн світу, але дітей і підлітків. Новий, цінний досвід, можливість познайомитися з цікавими, загадковими, парою незрозумілими пам'ятками, традиціями народів і держав. Саме тому великою популярністю користуються групові поїздки для школярів за кордон з метою вивчення іноземних мов. Чому освітній туризм стає все більш популярним напрямком в Україні? Давайте розберемося!
Докладніше
Переваги роботи з нами
Гарантія вступу до університету Гарантія вступу до університету
Оформлення всіх документів Оформлення всіх документів "під ключ"
Прямі контракти з навчальними закладами Прямі контракти з навчальними закладами
Повна інформаційна підтримка навчального процесу Повна інформаційна підтримка навчального процесу
Записатися на програму
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
ексклюзив
стипендія
Останнє місце
Мальта, Сліма
Мальта IELS
Мовна школа IELS пропонує захоплюючі курси англійської мови на Мальті для учнів різного віку.
  • вартість: дорослі від 185 €/тиждень, діти від 360 €/тиждень
Докладніше