Великобританія, Оксфорд
A-Level і GCSE в приватній школі Великобританії Oxford Sixth College
Sixth Form коледж спеціалізується на програмах A-Level і GCSE, альтернативних і нестандартних програмах підготовки до вступу в університети Великобританії, International Foundation, мовну підготовку та т.д.
Раннє бронювання

Oxford Sixth College – приватна школа Великобританії, розташована в самому серці Оксфорда. Багато викладачів коледжу – випускники Оксфорда: працюючи в маленьких класах і приділяючи кожному студенту персональну увагу, вони вміють досягати дійсно виняткових результатів в навчанні.

У коледжі панує воістину домашня і тепла атмосфера. Кожен учень має свого особистого наставника. У класах займається не більше 6 осіб. А сам коледж налічує близько 200 студентів. Більш того, коледж був відзначений нагородою від Міністерства Освіти за високі показники й інновації у сфері освіти.

Oxford Sixth College пропонує велику кількість загальноосвітніх програм

Чимало з них містять в собі підготовку до вступу до ВНЗ Великої Британії для іноземців. Кожен студент знайде для себе варіант, що підходить йому за рівнем підготовки та тривалістю.

Академическая подготовительная программа (APP)
Розроблена для іноземних студентів, з метою підготовки їх до наступної програми підготовки до вступу до вищих навчальних закладів Англії – A-level. Навчання складається з базових модулів і факультативних. Однією з основних завдань даної програми є також і те, що хлопців вчать і на практиці показують, як вчаться у Великобританії;
GCSE
Річна програма підготовки, в рамках якої студент вибирає від 5 до 8 предметів, і готується до подальшого навчання за програмою A-Level. GCSE складається з базових модулів, куди включені: англійська мова, математика, інформаційні технології, вивчення науки і основ бізнесу;
Программа Foundation
Розроблена, щоб допомогти іноземним студентам підготуватися до вступу до ВНЗ Великої Британії. Основні компоненти вивчення включають в себе: розвиток мовних навичок з англійської мови; розвиток комунікативних навичок; основи математики; підготовка до здачі IELTS;
A-Level
Дворічна програма середньої освіти, в рамках якої студенти обирають саме ті предмети, які надалі планують вивчати в університеті. На самому початку навчання студенти протягом 2-х тижнів навчаються по так званому орієнтаційному модулю, який дає можливість спробувати та визначитися, які предмети брати в рамках навчання. Якщо студент не знає, які предмети вибрати, то в коледжі є фахівці, до яких можна звернутися за консультацією;
А-Level (fast track)
Річний курс підготовки до вступу в університети для добре підготовлених студентів, 4 і 5 семестрові програми, які дозволяють приєднатися до навчання в середині навчального року і наздогнати навчальну програму.
Подробности о местоположении:

Oxford Sixth Form College займає кілька красивих будівель в вікторіанському стилі в центрі Оксфорда. Він складається з 4-х кампусів, розташованих в декількох хвилинах один від одного в самому серці університетського району. Крім сучасних, добре обладнаних аудиторій, коледж має художньою студією, двома науково-дослідними лабораторіями та однієї лабораторій для уроків з біології.

Є також спеціалізований комп'ютерний клас і величезна бібліотека з усіма необхідними підручниками та довідковими матеріалами, попередніми екзаменаційними роботами, специфікаціями і звітами екзаменаторів.

Студентам коледжу доступні кілька варіантів проживання:

Приймаючі сім'ї
Школа працює з перевіреними приймають сім'ями. Як правило, сім'ї живуть в безпечних спальних районах Оксфорда. Діти розміщуються в власних кімнатах зі зручностями. Харчування можна обумовити з приймаючою сім'єю на етапі підбору. Відстань від сімей до Коледжу займає менш як 30 хвилин на прямій гілці громадського транспорту;

від 3950 фунтів
Резиденції
У розпорядженні у школи є кілька будівель, де проживають студенти. Всі резиденції розташовані в пішій доступності від школи. Студенти живуть в нових одномісних кімнатах зі зручностями. У кімнатах є все необхідне для комфортного проживання.
У кожній резиденції разом зі студентами проживає куратор, який стежить за дисципліною в резиденції.
від 4425 фунтів
Вартість навчання за семестр:
GCSE
8350 фунтів
АРР
6500 фунтів
A Level
8395 фунтів
Вартість проживання за семестр:
в резиденції
від 4425 фунтів
в сім'ї
від 3950 фунтів
Задати питання по програмі?
Дякуємо! Ваша заявка прийнята.
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
ТОП кращих навчальних закладів Європи
Вища освіта
ТОП кращих навчальних закладів Європи
Європейські ВНЗ по праву вважають одними з найкращих в світі. Колиска освіти тут виникла ще в Середні століття. З тих пір місцеві заклади активно розвиваються, пропонуючи інноваційні методики навчання, розвинену інфраструктуру, затишні кампуси - словом, все, те, що допоможе студенту або учаснику програми ефективно навчатися і розвиватися. Навчання у ВНЗ Європи супроводжується не тільки заняттями. Для учнів проводять численних екскурсії по містах, пам'яток, парків, є безліч спортивних програм.
Докладніше
Як вибрати дійсно хороші курси англійської мови?
Курси для підлітків
Як вибрати дійсно хороші курси англійської мови?
Величезна кількість курсів і програм вивчення іноземних мов ставлять рядового користувача в глухий кут. Як правильно вибрати курси англійської мови? На що варто звернути увагу? Які програми існують?
Докладніше
Переваги роботи з нами
Гарантія вступу до університету Гарантія вступу до університету
Оформлення всіх документів Оформлення всіх документів "під ключ"
Прямі контракти з навчальними закладами Прямі контракти з навчальними закладами
Повна інформаційна підтримка навчального процесу Повна інформаційна підтримка навчального процесу
Записатися на програму