Вища освіта

ТОП кращих навчальних закладів Європи

новини

Як вчинити?

Європейські ВНЗ по праву вважають одними з найкращих в світі. Колиска освіти тут виникла ще в Середні століття. З тих пір місцеві заклади активно розвиваються, пропонуючи інноваційні методики навчання, розвинену інфраструктуру, затишні кампуси - словом, все, те, що допоможе студенту або учаснику програми ефективно навчатися і розвиватися. Навчання у ВНЗ Європи супроводжується не тільки заняттями. Для учнів проводять численних екскурсії по містах, пам'яток, парків, є безліч спортивних програм.

Кембридж

Віддавши дитину на навчання до Кембриджського університету, ви можете бути впевнені на 100% в тому, що тут він отримає тільки найкраще. Серед викладачів чимало людей зі світовим ім'ям, лауреатів Нобелівської премії, вчених, літераторів, дослідників і вчених. Серед 18 тисяч студентів - 4 тисячі іноземців, які приїхали сюди з 120 країн світу. Ваша дитина може стати одним з них.


Оксфорд

Найстаріший навчальний заклад, до складу якого входить безліч корпусів, коледжів (44), бібліотек (100), кампусів. Це ціле середньовічне місто, що вражає своїми можливостями. Як бонус шикарна архітектура. Всього в навчальному закладі навчається 22 тисячі студентів, майже половина (40%) з яких приїхала з 140 країн світу. З колиски Оксфордського університету вийшли Індіра Ганді, Білл Клінтон та інші відомі особистості.

Імперський коледж Лондона

Розташований у самому центрі британської столиці, входить в так званий «золотий трикутник» елітних коледжів країни. Кількість студентів 15000. Особливість закладу у фокусуванні на 4 основних напрямках: бізнес, медицина, наука, інженерія. Серед відомих випускників коледжу Олександр Флемінг, який відкрив світу пеніцилін.

Лондонський королівський коледж

Є одним з основних коледжів Лондонського університету. Тут навчається 23 тисячі студентів, з яких 37% - іноземці. Учні можуть вибрати для вивчення юриспруденцію, соціальні чи гуманітарні науки. Серед закінчили коледж безліч лауреатів премії Нобеля з літератури, хімії, медицини, фізики та ін.

Школа економічних і політичних наук в Лондоні

Навчальний заклад став колискою багатьох відкриттів в області економіки і політики. У стінах університету навчається дев'ять тисяч студентів з 140+ країн. Школа розташована в історичній частині країни - Вестмінстері, а значить, студентів чекає безліч прогулянок по старих вуличках і знайомство з архітектурними шедеврами країни. Серед закінчили школу 18 лауреатів премії Нобеля, сім лауреатів Пулітцерівської, а також 37 глав різних держав.

Політехнічний університет Мілану

Кращий італійський ВНЗ, який по праву займає лідируюче місце в країні. В його стінах навчається 40 тисяч студентів. До складу входить безліч кампусів і корпусів в різних регіонах Італії, 17 дослідних факультетів, 9 шкіл. Основні напрями навчання: промисловий дизайн, архітектура, землевпорядкування, інженерія, містобудування.

Федеральний інститут технологій Швейцарії

Найбільший ВНЗ країни з сильною базою, до складу якого входить 16 факультетів: архітектура, цивільне будівництво, математика, соціальні науки, лісова промисловість, література і багато іншого. Переваги університету в наявності сильної архітектури, сучасних корпусів і кампусів, технічної бібліотеки.

Рекомендовані програми:

стипендія
ексклюзив
Нідерланди, Ейндговен, Тілбург, Венло
Fontys University of Applied Sciences
Один з найвідомішиї та провідних прикладних університетів Нідерландів.
  • Тип ВНЗ: державний, університет
  • вартість: від €7 680 на рік
Докладніше
ексклюзив
Гарантоване зарахування
Канада, Лондон
Fanshawe College Canada
Державний коледж Fanshawe знаходиться у затишному містечку Лондон. ВНЗ є одним з найкращих коледжів Канади.
  • Тип ВНЗ: державне, коледж
  • вартість: від 16 000 CAD на рік
Докладніше
Раннє бронювання
ексклюзив
Гарантоване зарахування
Німеччина, Бад-Гоннеф
International University of Applied Sciences
IUBH — один з провідних німецьких вишів, що славиться на всю Європу високою якістю освіти.
  • Тип ВНЗ: приватне, університет
  • вартість: €11 980 на рік
Докладніше
Завантажити ще
Задати питання по програмі?
Дякуємо! Ваша заявка прийнята.
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Інші корисні статті

Курси для підлітків
Як вибрати дійсно хороші курси англійської мови?
Величезна кількість курсів і програм вивчення іноземних мов ставлять рядового користувача в глухий кут. Як правильно вибрати курси англійської мови? На що варто звернути увагу? Які програми існують?
Підготовка до вступу
Методи самостійного вивчення іноземних мов
Так чи актуальні методи вивчення іноземної мови на самостійній основі? Або досить вибіркового вивчення окремих тем? Насправді, самостійне вивчення іноземної мови грунтується на індивідуальному підході.
Підготовка до вступу
Середню освіту в Європі для українських дітей. Огляд країн і навчальних закладів
З приходом безвізового режиму в Україні в червні 2017 року в українських дітей і студентів з'явилося більше шансів на отримання європейської освіти. Нові методики навчання, можливість отримання мовних навичок, розширення кругозору, друзі з різних точок планети, екскурсійні програми. Це далеко не повний список того, що можуть отримати українські діти, перебуваючи в європейських школах, коледжах або університетах.
Підготовка до вступу
Чому можуть відмовити в отриманні візи для студентів?
Завдяки безвізовому режиму з європейськими країнами українські студенти і школярі можуть легко приїхати на короткострокові (до 90 днів) курси вивчення іноземних мов. Але як бути тим, хто хоче навчатися в європейських університетах? На жаль, «безвіз» застосовується лише до коротких поїздок. Якщо ви плануєте вчитися в європейських ВНЗ, потрібна студентська віза.
Курси для підлітків
З якого віку дитині варто вивчати іноземну мову?
За словами багатьох батьків, вони замислюються про це мало не з перших днів життя свого чада. Причинами найчастіше називати бажання закласти хороший фундамент, який допоможе в житті, допомогти дитині стати успішним і досягти певних висот, тим більше що знання іноземних мов завжди в пошані. Так з якого віку вивчати англійську мову дитині (або іншу іноземну мову)?
Групові поїздки
Групові поїздки для школярів за кордон
Нові міста і країни - це новий світ, який притягує не лише дорослих туристів з різних країн світу, але дітей і підлітків. Новий, цінний досвід, можливість познайомитися з цікавими, загадковими, парою незрозумілими пам'ятками, традиціями народів і держав. Саме тому великою популярністю користуються групові поїздки для школярів за кордон з метою вивчення іноземних мов. Чому освітній туризм стає все більш популярним напрямком в Україні? Давайте розберемося!

Підписатися на розсилку новин

Email надіслано.
Ви підписані на новини від NAVIGATOR.