Підготовка до вступу

Так чи зручно навчання англійської через Skype: переваги і недоліки

новини

Як вчинити?

Перш ніж писати цей текст, ми «шерстили» не один форум в пошуках тих, кому дійсно цікаво чи нецікаво навчання англійської мови через Skype, з'ясовували причини, переваги, недоліки. І ось, що з цього вийшло. Розповідаючи про переваги і недоліки навчання англійської через скайп, варто відзначити - «на кожен товар свій покупець». З мовними курсами це правило також працює. Перш за все, це послуга спрямована на певне коло людей. Навчання англійській мові через скайп актуально для:

 • Людей, які цінують кожну хвилину свого часу, адже час - гроші.
 • Учнів з щільним графіком, що поєднують роботу і навчання, відрядження.
 • Домосідів, яким не комфортно залишати рідні стіни довше, ніж на пару годин.
 • Майбутніх або справжніх мам, які не мають можливості залишити дитину на тривалий час.

Крім того, активно використовують можливості навчання через скайп ті, кому банально не хотілося б їхати в інший кінець міста в годину пік або ті, хто поєднує безліч інших занять, і їх розклад розписано похвилинно. Переваги навчання через скайп мають й іншу сторону, а саме, доступність онлайн матеріалів, навчальних роликів, картинок та іншого контенту, який можна використовувати в процесі. Все це доступно в будь-яку хвилину для учня і викладача. Тепер кілька слів про тих, кому точно не варто вибирати навчання англійській або іншої мови через Skype:

 • Дітям, які не володіють достатньою старанністю і самодисципліною.
 • Людям з мінімальним або нульовим рівнем знань.
 • Тим, хто спілкується з технікою на «Ви». Далеко не всім людям комфортно спілкування онлайн, за допомогою камери і мікрофона. Це викликає дискомфорт і додаткові складності з засвоєнням матеріалу.
 • Бажаючим вивчати американську англійську з носієм - через велику різницю в часі.

До цього списку варто віднести і низьку швидкість інтернету - проте сьогодні в більшості міст і селищ ця проблема вирішена. Є також безліч альтернативних варіантів, які дозволять в повній мірі відчути всі переваги вивчення англійської мови по скайпу.

Переваги навчання англійської по скайпу

За словами викладачів і учнів, вартість навчання по скайпу доступніше, ніж, наприклад, приїзд викладача додому. Серед переваги навчання по скайпу також виділяють: Економію часу. Пункт актуальний для тих, кому потрібно їхати на заняття в інший кінець міста, школярам, ​​які відвідують інших репетиторів, студентам, які суміщають роботу, підприємцям зі щільним графіком. Словом, усім тим, для кого час у дорозі - це марна трата хвилин і годин. Різноманітність. Можна практикувати письмову англійську в чаті, усну під час дзвінка, проводити конференції з іншими учнями, об'єднуючи їх в групи за рівнем знань. Можливість додати до конференц-носіїв з країн ближнього зарубіжжя. Все під рукою. Досить відправити посилання на сторінку. Це набагато швидше, ніж пошук матеріалів в книзі. Крім того, можна поділитися іншими навчальними матеріалами - відео, зображеннями і т.д.

Недоліки навчання англійської мови через скайп

Їх всього два: необхідний рівень комп'ютерної грамотності та робоче місце, де ніщо не завадять якості й ефективністю навчання через Skype. Однак перший пункт можна легко повернути в позитивне русло. Наприклад, саме завдяки онлайн навчання можна підвищити рівень грамотності й опанувати не тільки скайп, але і багатьма іншими програмами і додатками.

Рекомендовані програми:

Гарантоване зарахування
ексклюзив
Німеччина, Гайленкірхен
Freshman Institute — підготовчий рік у Німеччині
Гарантоване зарахування на безкоштовну основу до державних університетів при успішному закінченні підготовчого року.
 • Тривалість: 1 рік
 • вартість: €19500 за рік
Докладніше
Гарантоване зарахування
Чехія, Прага
Освітній центр MSM — підготовка до вступу у Празі
Міжнародний центр підготовки MSM — один з найсильніших центрів у Празі, що здійснює різноманітні напрями підготовки.
 • Тривалість: 6–12 місяцІв
 • вартість: від €4700
Докладніше
Гарантоване зарахування
Нідерланди, Амстердам
OnCampus Amsterdam
 • Тривалість: від 6 міс до 12 міс
 • вартість: від 4499 €
Докладніше
Завантажити ще
Задати питання по програмі?
Дякуємо! Ваша заявка прийнята.
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Інші корисні статті

Курси для підлітків
Як вибрати дійсно хороші курси англійської мови?
Величезна кількість курсів і програм вивчення іноземних мов ставлять рядового користувача в глухий кут. Як правильно вибрати курси англійської мови? На що варто звернути увагу? Які програми існують?
Підготовка до вступу
Методи самостійного вивчення іноземних мов
Так чи актуальні методи вивчення іноземної мови на самостійній основі? Або досить вибіркового вивчення окремих тем? Насправді, самостійне вивчення іноземної мови грунтується на індивідуальному підході.
Підготовка до вступу
Середню освіту в Європі для українських дітей. Огляд країн і навчальних закладів
З приходом безвізового режиму в Україні в червні 2017 року в українських дітей і студентів з'явилося більше шансів на отримання європейської освіти. Нові методики навчання, можливість отримання мовних навичок, розширення кругозору, друзі з різних точок планети, екскурсійні програми. Це далеко не повний список того, що можуть отримати українські діти, перебуваючи в європейських школах, коледжах або університетах.
Підготовка до вступу
Чому можуть відмовити в отриманні візи для студентів?
Завдяки безвізовому режиму з європейськими країнами українські студенти і школярі можуть легко приїхати на короткострокові (до 90 днів) курси вивчення іноземних мов. Але як бути тим, хто хоче навчатися в європейських університетах? На жаль, «безвіз» застосовується лише до коротких поїздок. Якщо ви плануєте вчитися в європейських ВНЗ, потрібна студентська віза.
Курси для підлітків
З якого віку дитині варто вивчати іноземну мову?
За словами багатьох батьків, вони замислюються про це мало не з перших днів життя свого чада. Причинами найчастіше називати бажання закласти хороший фундамент, який допоможе в житті, допомогти дитині стати успішним і досягти певних висот, тим більше що знання іноземних мов завжди в пошані. Так з якого віку вивчати англійську мову дитині (або іншу іноземну мову)?
Групові поїздки
Групові поїздки для школярів за кордон
Нові міста і країни - це новий світ, який притягує не лише дорослих туристів з різних країн світу, але дітей і підлітків. Новий, цінний досвід, можливість познайомитися з цікавими, загадковими, парою незрозумілими пам'ятками, традиціями народів і держав. Саме тому великою популярністю користуються групові поїздки для школярів за кордон з метою вивчення іноземних мов. Чому освітній туризм стає все більш популярним напрямком в Україні? Давайте розберемося!

Підписатися на розсилку новин

Email надіслано.
Ви підписані на новини від NAVIGATOR.