Підготовка до вступу

Середню освіту в Європі для українських дітей. Огляд країн і навчальних закладів

новини

Як вчинити?

З приходом безвізового режиму в Україні в червні 2017 року в українських дітей і студентів з'явилося більше шансів на отримання європейської освіти. Нові методики навчання, можливість отримання мовних навичок, розширення кругозору, друзі з різних точок планети, екскурсійні програми. Це далеко не повний список того, що можуть отримати українські діти, перебуваючи в європейських школах, коледжах або університетах.

ТОП країн для дітей з України

Англія. Туманний Альбіон привабливий - багато в чому через величезної кількості пам'яток, багато в чому завдяки відомому у всьому світі менталітету англійців. Однак, Англія також стала колискою вищої освіти. Тут розташовано безліч коледжів та університетів, історія яких почалася ще в Середньовіччі. Правила в місцевих школах допоможуть осягнути ази етикету, стати більш зібраним і відповідальним, і найголовніше - оволодіти англійською мовою на найвищому рівні.

Ірландія. Рівень середньої освіти тут не гірше, ніж в сусідній Англії, проте крім основних предметів чимало часу приділяють творчому розвитку і занять спорту. Всебічна підготовка, постійна практика іноземних мов допоможуть майбутньому абітурієнту без проблем вступити практично до будь-якого ВНЗ світу.

Німеччина. Місцеві школи відомі величезною кількістю різних додаткових занять. Вибір дійсно вражаючий: починаючи заняттями вітрильним спортом і закінчуючи курсами художньої фотографії. Різноманітні спортивні та творчі факультативи допоможуть досягти високих результатів у тенісі, гольфі, театральному мистецтві та багато іншого. Викладання для іноземних студентів проводять англійською та німецькою мовами. Атестат видають частіше на німецькій мові.

Голандія. Місцеві мультикультурні школи - головна особливість країни. Тут постійно проводять різні заходи, знайомлячи учнів з традиціями і менталітетом різних народів і країн, є дискусійні та кінематографічні клуби. Учні розширюють внутрішні кордони, свій світогляд. Так вони ростуть незалежними і самостійними.

Серед інших популярних країн серед батьків і дітей з України виділяють Польщу, Чехію, Австрію, Італію. Крім того, популярні й країни інших регіонів, наприклад, багато років лідером ринку залишається США. Однак є і нюанс: яку б школу не закінчила дитина, варто отримувати атестат англійською мовою. Такий документ дає право на вступ до будь-якого ВНЗ країни.

Види освітніх установ: державні та приватні школи

Спірне питання, з яким стикаються батьки школяра, яку школу вибрати - приватну або державну? Причиною називають різницю в рівні освіти, ефективності методик тощо. Насправді, це один з поширених міфів. Різниця між навчальними закладами в інших нюансах.

  • Державна школа. Рівень якості такої ж, як і приватних закладах. Навчання буде платним, а ось форма проживання відрізняється. Дітей поміщають в приймаючі сім'ї. У кожної державної школи є список сімей, яких перевіряють служби, психолог і педагоги. З членами сім'ї розмовляють, допомагають в адаптації, як учня, так і приймаючої сторони. Такий варіант більше популярний в США, в Європі також чимало іноземних учнів. Однак перевагу тут все ж віддають пансіону.

Учні займаються в групах від 3 до 20 осіб, в залежності від популярності напрямку. Чим старше учень, тим більш вузька спеціалізація. У середній школі діти вивчають природничі, точні, гуманітарні науки, іноземні мови. У старшій школі кількість предметів скорочується, але вони стають більш вузьконаправленими - інженерія, бізнес, менеджмент і т.д.

  • Міжнародні приватні школи. Тут вчаться тільки діти з інших країн. Зарахування на більш лояльній основі, іноді є конкурси або співбесіди, але далеко не скрізь. Адаптована навчальна програма розрахована саме на іноземних дітей, заняття проводять тільки на англійській мові. Діти, як правило, живуть на території кампуса - тут є все необхідне. У вільний час проводяться різні заходи.
  • Приватні школи-пансіони. Працюю по системі «все включено» - це автономні населені пункти з кампусами, кафе, бібліотеками, спортзалами, корпусами, парками. Тут до дитини приставлений тьютор або педагог-вихователь. Він допомагає дитині буквально на всіх етапах - під час навчання, відпочинку, харчування, тобто з перших днів навчання і буквально до моменту випуску. Важливо, щоб школа надавала атестат міжнародного зразка англійською мовою.

Щоб вибрати гарний навчальний заклад, де дитина отримає надійну освітню базу, розширить свій кругозір і відвідає безліч цікавих пам'яток, батькам варто зважити безліч чинників і нюансів, знайти відповіді на різні питання. Сподіваємося, завдяки нашій статті, таких питань стало менше. Якщо стаття виявилася для вас цікавою і корисною, поділіться нею в соц.мережах. Дякуємо:)

Рекомендовані програми:

Гарантоване зарахування
ексклюзив
Німеччина, Гайленкірхен
Freshman Institute — підготовчий рік у Німеччині
Гарантоване зарахування на безкоштовну основу до державних університетів при успішному закінченні підготовчого року.
  • Тривалість: 1 рік
  • вартість: €19500 за рік
Докладніше
Гарантоване зарахування
Чехія, Прага
Освітній центр MSM — підготовка до вступу у Празі
Міжнародний центр підготовки MSM — один з найсильніших центрів у Празі, що здійснює різноманітні напрями підготовки.
  • Тривалість: 6–12 місяцІв
  • вартість: від €4700
Докладніше
Гарантоване зарахування
Нідерланди, Амстердам
OnCampus Amsterdam
  • Тривалість: від 6 міс до 12 міс
  • вартість: від 4499 €
Докладніше
Завантажити ще
Задати питання по програмі?
Дякуємо! Ваша заявка прийнята.
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Інші корисні статті

Курси для підлітків
Як вибрати дійсно хороші курси англійської мови?
Величезна кількість курсів і програм вивчення іноземних мов ставлять рядового користувача в глухий кут. Як правильно вибрати курси англійської мови? На що варто звернути увагу? Які програми існують?
Підготовка до вступу
Методи самостійного вивчення іноземних мов
Так чи актуальні методи вивчення іноземної мови на самостійній основі? Або досить вибіркового вивчення окремих тем? Насправді, самостійне вивчення іноземної мови грунтується на індивідуальному підході.
Підготовка до вступу
Середню освіту в Європі для українських дітей. Огляд країн і навчальних закладів
З приходом безвізового режиму в Україні в червні 2017 року в українських дітей і студентів з'явилося більше шансів на отримання європейської освіти. Нові методики навчання, можливість отримання мовних навичок, розширення кругозору, друзі з різних точок планети, екскурсійні програми. Це далеко не повний список того, що можуть отримати українські діти, перебуваючи в європейських школах, коледжах або університетах.
Підготовка до вступу
Чому можуть відмовити в отриманні візи для студентів?
Завдяки безвізовому режиму з європейськими країнами українські студенти і школярі можуть легко приїхати на короткострокові (до 90 днів) курси вивчення іноземних мов. Але як бути тим, хто хоче навчатися в європейських університетах? На жаль, «безвіз» застосовується лише до коротких поїздок. Якщо ви плануєте вчитися в європейських ВНЗ, потрібна студентська віза.
Курси для підлітків
З якого віку дитині варто вивчати іноземну мову?
За словами багатьох батьків, вони замислюються про це мало не з перших днів життя свого чада. Причинами найчастіше називати бажання закласти хороший фундамент, який допоможе в житті, допомогти дитині стати успішним і досягти певних висот, тим більше що знання іноземних мов завжди в пошані. Так з якого віку вивчати англійську мову дитині (або іншу іноземну мову)?
Групові поїздки
Групові поїздки для школярів за кордон
Нові міста і країни - це новий світ, який притягує не лише дорослих туристів з різних країн світу, але дітей і підлітків. Новий, цінний досвід, можливість познайомитися з цікавими, загадковими, парою незрозумілими пам'ятками, традиціями народів і держав. Саме тому великою популярністю користуються групові поїздки для школярів за кордон з метою вивчення іноземних мов. Чому освітній туризм стає все більш популярним напрямком в Україні? Давайте розберемося!

Підписатися на розсилку новин

Email надіслано.
Ви підписані на новини від NAVIGATOR.