Підготовка до вступу

Чому можуть відмовити в отриманні візи для студентів?

новини

Як вчинити?

Завдяки безвізовоve режиму з європейськими країнами українські студенти і школярі можуть легко приїхати на короткострокові (до 90 днів) курси вивчення іноземних мов. Але як бути тим, хто хоче навчатися в європейських університетах? На жаль, «безвіз» застосовується лише до коротких поїздок. Якщо ви плануєте вчитися в європейських ВНЗ, потрібно студентська віза. Однак тут все не так просто - далеко не кожен студент може отримати візу для проживання і навчання в європейській країні. Які причини відмови у візі? На це питання ми відповімо прямо зараз.

ТОП: причини відмови у візі для студентів

Немає офіційного запрошення від навчального закладу. Без запрошення отримати візу неможливо. Однак далеко не кожен заклад має право на зарахування іноземних студентів, щоб не потрапити в неприємну ситуацію, дізнайтеся заздалегідь - чи має ваш ВНЗ такі права. Прикладом може стати Великобританія. Тут ВНЗ, які мають право на зарахування іноземних студентів, мають спеціальну ліцензію Tier 4 Sponsor.

Недостатньо коштів. Варто розуміти, що кількість коштів на рахунку повинно повністю покривати витрати студента на харчування, проживання, навчання, зворотний квиток і додаткові витрати. Це не мається на увазі наявності всієї суми на рахунку, однак вона повинна бути доступна в перспективі. Як довести платоспроможність? Наявність довідки з банку, документа, що підтверджує грант або наявність фінансової допомоги. Деякі студенти планують підробляти під час навчання, однак така зайнятість не є доказом наявності коштів. Більш того, студент не має права працювати за студентською візою.

Проблеми зі здоров'ям. Для деяких європейських країн питання здоров'я своїх громадян є практично першорядним. Тому іноземним громадянам необхідно подати медичні довідки про відсутність ВІЛ або наявності щеплень від деяких хвороб. Також може знадобитися медичний страховий поліс, який покриє деякі витрати при необхідності. Прикладом цього пункту може послужити будь-яка програма від освітнього агентства «Навігатор». У вартість кожної поїздки вже включений медичний поліс.

Неповний пакет документів. Мабуть, найпоширеніша причина відмови в візі. Часто, плануючи самостійну поїздку за кордон, студент і його батьки/опікуни забувають підготувати той чи інший документ. Від неприємностей не застрахований ніхто, однак саме це може стати причиною відмови у візі. Краще звернутися до професіоналів - в освітнє агентство, фахівці якого допоможуть зібрати і підготувати все необхідне для поїздки за кордон.

Недотримання термінів. Документи на отримання візи потрібно подавати мінімум за 3 місяці до дати передбачуваної поїздки. Про цей пункт найчастіше знають менеджери та інші співробітники, які працюють в освітній сфері багато років. Студенти та їхні батьки можуть бути не в курсі нюансів, в результаті вони втрачають дорогоцінний час, і шанси вступити до закордонного вузу. Крім цього причинами відмови у візі для українців можуть бути:

  • невірно вказана інформація (помилково або навмисно),
  • невірно підготовлені документи,
  • недостатня мотивація (студент не зміг довести важливість програми або вузу для себе),
  • недостатні зв'язки з Україною (необхідно довести сильні зв'язки з країною і гарантію свого повернення після курсу навчання).

Якщо ви сумніваєтеся в тому чи іншому пункті, рекомендуємо звертатися до менеджерів в освітніх агентствах і оформляти поїздку з їх допомогою. Це позбавить вас від багатьох проблем, а також високих витрат.

Більше інформації про отримання візи та інших візових нюансах читайте на сайті агентства «Навігатор» в нашій новій рубриці «Візовий центр».

Рекомендовані програми:

Гарантоване зарахування
ексклюзив
Німеччина, Гайленкірхен
Freshman Institute — підготовчий рік у Німеччині
Гарантоване зарахування на безкоштовну основу до державних університетів при успішному закінченні підготовчого року.
  • Тривалість: 1 рік
  • вартість: €19500 за рік
Докладніше
Гарантоване зарахування
Чехія, Прага
Освітній центр MSM — підготовка до вступу у Празі
Міжнародний центр підготовки MSM — один з найсильніших центрів у Празі, що здійснює різноманітні напрями підготовки.
  • Тривалість: 6–12 місяцІв
  • вартість: від €4700
Докладніше
Гарантоване зарахування
Нідерланди, Амстердам
OnCampus Amsterdam
  • Тривалість: від 6 міс до 12 міс
  • вартість: від 4499 €
Докладніше
Завантажити ще
Задати питання по програмі?
Дякуємо! Ваша заявка прийнята.
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Інші корисні статті

Курси для підлітків
Як вибрати дійсно хороші курси англійської мови?
Величезна кількість курсів і програм вивчення іноземних мов ставлять рядового користувача в глухий кут. Як правильно вибрати курси англійської мови? На що варто звернути увагу? Які програми існують?
Підготовка до вступу
Методи самостійного вивчення іноземних мов
Так чи актуальні методи вивчення іноземної мови на самостійній основі? Або досить вибіркового вивчення окремих тем? Насправді, самостійне вивчення іноземної мови грунтується на індивідуальному підході.
Підготовка до вступу
Середню освіту в Європі для українських дітей. Огляд країн і навчальних закладів
З приходом безвізового режиму в Україні в червні 2017 року в українських дітей і студентів з'явилося більше шансів на отримання європейської освіти. Нові методики навчання, можливість отримання мовних навичок, розширення кругозору, друзі з різних точок планети, екскурсійні програми. Це далеко не повний список того, що можуть отримати українські діти, перебуваючи в європейських школах, коледжах або університетах.
Підготовка до вступу
Чому можуть відмовити в отриманні візи для студентів?
Завдяки безвізовому режиму з європейськими країнами українські студенти і школярі можуть легко приїхати на короткострокові (до 90 днів) курси вивчення іноземних мов. Але як бути тим, хто хоче навчатися в європейських університетах? На жаль, «безвіз» застосовується лише до коротких поїздок. Якщо ви плануєте вчитися в європейських ВНЗ, потрібна студентська віза.
Курси для підлітків
З якого віку дитині варто вивчати іноземну мову?
За словами багатьох батьків, вони замислюються про це мало не з перших днів життя свого чада. Причинами найчастіше називати бажання закласти хороший фундамент, який допоможе в житті, допомогти дитині стати успішним і досягти певних висот, тим більше що знання іноземних мов завжди в пошані. Так з якого віку вивчати англійську мову дитині (або іншу іноземну мову)?
Групові поїздки
Групові поїздки для школярів за кордон
Нові міста і країни - це новий світ, який притягує не лише дорослих туристів з різних країн світу, але дітей і підлітків. Новий, цінний досвід, можливість познайомитися з цікавими, загадковими, парою незрозумілими пам'ятками, традиціями народів і держав. Саме тому великою популярністю користуються групові поїздки для школярів за кордон з метою вивчення іноземних мов. Чому освітній туризм стає все більш популярним напрямком в Україні? Давайте розберемося!

Підписатися на розсилку новин

Email надіслано.
Ви підписані на новини від NAVIGATOR.