Підготовка до вступу

Методи самостійного вивчення іноземних мов

новини

Як вчинити?

Так чи актуальні методи вивчення іноземної мови на самостійній основі? Або досить вибіркового вивчення окремих тем? Насправді, самостійне вивчення іноземної мови грунтується на індивідуальному підході. Всі ми - різні. Комусь досить виділити 2 години на день, і посидіти над підручником, а комусь складно підібрати методи вивчення іноземних мов самостійно. Наш матеріал орієнтується на тих, хто шукає конкретну методику для вивчення іноземної мови.

З чого почати вивчення іноземної мови самостійно?

Головна помилка в процесі навчання - це занадто велика кількість матеріалів. Нам здається, що чим більше книг, підручників і статей ми охопимо, тим більше і швидше освоїмо іноземну мову. Занадто велике навантаження не принесе бажаних результатів. Швидше навпаки, вона принесе втому, розчарування і вб'є мотивацію до вивчення іноземної мови. Якщо ви не знаєте, з чого почати вивчення іноземної мови, самостійно або з викладачем, вивчіть методики і асортимент підручників. Ми вже розповідали про те, які помилки при вивченні англійської мови допускають учні. Вони допоможуть вам грамотно освоїти матеріали.

Методики самостійного вивчення іноземних мов

Метод самостійного вивчення іноземних мов від Владислава Мілошевича відрізняється системністю і універсальної подачею в схемах і таблицях. На жаль, повноцінного підручника так і не вийшло, але збереглося безліч лекцій автора з наочними малюнками, що дозволяють легко засвоїти найскладніші моменти. Орієнтація на швидкість засвоєння і компактність. Самостійне вивчення іноземної (англійської) мови часто пов'язують з ім'ям Віталія Левенталя. З його допомогою можна зануритися в атмосферу живої американської англійської мови - програма розрахована на російськомовних емігрантів. Вона містить сленг, ідіоми і вирази. У 90-і роки його метод привертав новизною і ефективністю. Сьогодні це класичний метод вивчення іноземних мов для самостійних занять. Методика самостійного вивчення іноземної мови Замяткіна допоможе вам думати на іноземній мові. Суть в тому, що учневі необхідно багаторазово прослуховувати текст від носія, потім багаторазово і голосно промовляти його. Текст, фонетика, рух губ врізаються в пам'ять - тобто працює ще і фізична пам'ять. Саме так вивчають музичні гами. Методику Олександра Драгункіна використовують не тільки для самостійного вивчення. Часто її беруть за основу викладачі та приватні репетитори. Переваги методики в цілісності, альтернативної подачі граматики, можливості прискореного вивчення. Методика вивчення іноземної мови (самостійно) дозволяє створити прекрасну базу для подальшого просування. Ще один варіант - метод Ігоря Шехтера, заснований на вивченні через спілкування. На початковому етапі немає граматики, так само немає тестів і завдань. Створюються умови для спілкування, причому необхідно направлення, а не виправлення, у разі, якщо ви маєте намір займатися з викладачем. Таким чином, ця методика вивчення іноземної мови самостійно дозволяє розвинути ще й творче начало. Отже, тепер ви знаєте переваги найбільш відомих методик викладання англійської мови. Вибираючи одну з них, грунтується на особливостях, які ми описали, прислухайтеся до себе, вибирайте ті, що ближче. Саме в цьому - ключ до успіху у вивченні іноземної мови.

Рекомендовані програми:

Гарантоване зарахування
ексклюзив
Німеччина, Гайленкірхен
Freshman Institute — підготовчий рік у Німеччині
Гарантоване зарахування на безкоштовну основу до державних університетів при успішному закінченні підготовчого року.
  • Тривалість: 1 рік
  • вартість: €19500 за рік
Докладніше
Гарантоване зарахування
Чехія, Прага
Освітній центр MSM — підготовка до вступу у Празі
Міжнародний центр підготовки MSM — один з найсильніших центрів у Празі, що здійснює різноманітні напрями підготовки.
  • Тривалість: 6–12 місяцІв
  • вартість: від €4700
Докладніше
Гарантоване зарахування
Нідерланди, Амстердам
OnCampus Amsterdam
  • Тривалість: від 6 міс до 12 міс
  • вартість: від 4499 €
Докладніше
Завантажити ще
Задати питання по програмі?
Дякуємо! Ваша заявка прийнята.
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Інші корисні статті

Курси для підлітків
Як вибрати дійсно хороші курси англійської мови?
Величезна кількість курсів і програм вивчення іноземних мов ставлять рядового користувача в глухий кут. Як правильно вибрати курси англійської мови? На що варто звернути увагу? Які програми існують?
Підготовка до вступу
Методи самостійного вивчення іноземних мов
Так чи актуальні методи вивчення іноземної мови на самостійній основі? Або досить вибіркового вивчення окремих тем? Насправді, самостійне вивчення іноземної мови грунтується на індивідуальному підході.
Підготовка до вступу
Середню освіту в Європі для українських дітей. Огляд країн і навчальних закладів
З приходом безвізового режиму в Україні в червні 2017 року в українських дітей і студентів з'явилося більше шансів на отримання європейської освіти. Нові методики навчання, можливість отримання мовних навичок, розширення кругозору, друзі з різних точок планети, екскурсійні програми. Це далеко не повний список того, що можуть отримати українські діти, перебуваючи в європейських школах, коледжах або університетах.
Підготовка до вступу
Чому можуть відмовити в отриманні візи для студентів?
Завдяки безвізовому режиму з європейськими країнами українські студенти і школярі можуть легко приїхати на короткострокові (до 90 днів) курси вивчення іноземних мов. Але як бути тим, хто хоче навчатися в європейських університетах? На жаль, «безвіз» застосовується лише до коротких поїздок. Якщо ви плануєте вчитися в європейських ВНЗ, потрібна студентська віза.
Курси для підлітків
З якого віку дитині варто вивчати іноземну мову?
За словами багатьох батьків, вони замислюються про це мало не з перших днів життя свого чада. Причинами найчастіше називати бажання закласти хороший фундамент, який допоможе в житті, допомогти дитині стати успішним і досягти певних висот, тим більше що знання іноземних мов завжди в пошані. Так з якого віку вивчати англійську мову дитині (або іншу іноземну мову)?
Групові поїздки
Групові поїздки для школярів за кордон
Нові міста і країни - це новий світ, який притягує не лише дорослих туристів з різних країн світу, але дітей і підлітків. Новий, цінний досвід, можливість познайомитися з цікавими, загадковими, парою незрозумілими пам'ятками, традиціями народів і держав. Саме тому великою популярністю користуються групові поїздки для школярів за кордон з метою вивчення іноземних мов. Чому освітній туризм стає все більш популярним напрямком в Україні? Давайте розберемося!

Підписатися на розсилку новин

Email надіслано.
Ви підписані на новини від NAVIGATOR.