Групові поїздки

Хто такий груп-лідер і в чому полягає його роль в процесі поїздки?

новини

Як вчинити?

Групові поїздки для школярів за кордон передбачають супровід дітей керівником групи (груп-лідер) зі знанням іноземної мови та досвідом роботи з дітьми різного віку. Таким чином, батьки не будуть хвилюватися про безпеку своєї дитини в поїздці, адже з керівниками груп можна познайомитися заздалегідь на нашому сайті. Для цього необхідно відкрити відповідний розділ нашого сайту. Також можна познайомитися з груп-лідерами особисто в офісі нашого агентства.

Портрет груп-лідера: хто він?

Керівники проходять жорсткий відбір. Вони володіють профільною освітою, викладацьким стажем, повинні мати досвід супроводу дітей різного віку в далеких і нетривалих поїздках. Груп-лідери нашого агентства досконало володіють одним (найчастіше англійською), або кількома мовами (німецька, іспанська, італійська та інші). В обов'язки керівника групи входить:

 • Тримати зв'язок з батьками учасників програми в режимі 24/7.
 • Супроводжувати групу на всьому шляху проходження: аеропорт, митниця, перетин кордону.
 • Вирішувати виниклі у групи складності і питання.
 • Відповідати за документи всіх студентів під час поїздки.
 • Жити поруч з дітьми і стежити за всіма аспектами їх перебування за кордоном.
 • Стежити за процесом навчання, а також результатами занять.
 • Супроводжувати студентів під час всіх поїздок, заходів та екскурсій.
 • Приділяти час кожної дитини.
 • Стежити за дисципліною, як в кампусі, так і під час поїздок, занять.
 • Намагатися створити комфортні умови, зробити поїздку корисною.

Поїздка в групі обійдеться в рази дешевше, ніж звичайний туристичний переліт. Крім того, такий формат максимально безпечний для вашої дитини, адже його супроводжує досвідчений педагог зі знанням іноземної мови.

Рекомендовані програми:

Знижка при ранній реєстрації
Раннє бронювання
Можлива участь батьків
Кіпр
 • Сезон: Осінь
Докладніше
Знижка при ранній реєстрації
Можлива участь батьків
Раннє бронювання
Кіпр
 • Сезон: Осінь
Докладніше
ексклюзив
Гарантоване зарахування
Німеччина
 • Сезон: Осінь
Докладніше
Завантажити ще
Задати питання по програмі?
Дякуємо! Ваша заявка прийнята.
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Інші корисні статті

Курси для підлітків
Як вибрати дійсно хороші курси англійської мови?
Величезна кількість курсів і програм вивчення іноземних мов ставлять рядового користувача в глухий кут. Як правильно вибрати курси англійської мови? На що варто звернути увагу? Які програми існують?
Підготовка до вступу
Методи самостійного вивчення іноземних мов
Так чи актуальні методи вивчення іноземної мови на самостійній основі? Або досить вибіркового вивчення окремих тем? Насправді, самостійне вивчення іноземної мови грунтується на індивідуальному підході.
Підготовка до вступу
Середню освіту в Європі для українських дітей. Огляд країн і навчальних закладів
З приходом безвізового режиму в Україні в червні 2017 року в українських дітей і студентів з'явилося більше шансів на отримання європейської освіти. Нові методики навчання, можливість отримання мовних навичок, розширення кругозору, друзі з різних точок планети, екскурсійні програми. Це далеко не повний список того, що можуть отримати українські діти, перебуваючи в європейських школах, коледжах або університетах.
Підготовка до вступу
Чому можуть відмовити в отриманні візи для студентів?
Завдяки безвізовому режиму з європейськими країнами українські студенти і школярі можуть легко приїхати на короткострокові (до 90 днів) курси вивчення іноземних мов. Але як бути тим, хто хоче навчатися в європейських університетах? На жаль, «безвіз» застосовується лише до коротких поїздок. Якщо ви плануєте вчитися в європейських ВНЗ, потрібна студентська віза.
Курси для підлітків
З якого віку дитині варто вивчати іноземну мову?
За словами багатьох батьків, вони замислюються про це мало не з перших днів життя свого чада. Причинами найчастіше називати бажання закласти хороший фундамент, який допоможе в житті, допомогти дитині стати успішним і досягти певних висот, тим більше що знання іноземних мов завжди в пошані. Так з якого віку вивчати англійську мову дитині (або іншу іноземну мову)?
Групові поїздки
Групові поїздки для школярів за кордон
Нові міста і країни - це новий світ, який притягує не лише дорослих туристів з різних країн світу, але дітей і підлітків. Новий, цінний досвід, можливість познайомитися з цікавими, загадковими, парою незрозумілими пам'ятками, традиціями народів і держав. Саме тому великою популярністю користуються групові поїздки для школярів за кордон з метою вивчення іноземних мов. Чому освітній туризм стає все більш популярним напрямком в Україні? Давайте розберемося!

Підписатися на розсилку новин

Email надіслано.
Ви підписані на новини від NAVIGATOR.