Курси для підлітків

Як вибрати дійсно хороші курси англійської мови?

новини

Як вчинити?

Величезна кількість курсів і програм вивчення іноземних мов ставлять рядового користувача в глухий кут. Як правильно вибрати курси англійської мови? На що варто звернути увагу? Які програми існують? Саме ці питання задають батьки, які звертаються до нашого агентства для вибору дитячої програми навчання за кордоном. Створюючи цей матеріал, ми зібрали весь досвід, знання і навички - вони допоможуть відповісти на питання, як правильно вибрати курси англійської мови?

Як вибрати курси англійської мови для дітей?

У вас малюк віком 3-5 років? Зверніть увагу на кілька факторів. По-перше, це природність. Дитину варто занурювати до вивчення поступово, без зубріння і заучування. Спирайтеся на його досвід в освоєнні рідної мови. Починайте з розмовної мови, і тільки потім переходьте до письмової. Не варто вибирати курси англійської мови, побудовані на методиці змішування. Якщо ви задаєтеся питанням: «Як вибрати курси англійської мови для підлітка?», варто подивитися на ситуацію з декількох сторін:

  • Мета вивчення. Наприклад, вивчення мови з нуля, програми вивчення англійської за кордоном для мовної практики. Крім того, існує безліч програм, які включають культурні заходи.
  • Методика. На даний момент відомо більше 100 різних методик вивчення англійської мови. Популярністю користується кілька десятків з них. Оцініть переваги і недоліки кожної, щоб вибрати найбільш ефективний варіант.

Однак це не все, щоб в повній мірі відповісти на питання про те, як вибрати дійсно хороші курси англійської мови, варто визначити критерії вибору. Ось вони:

  • Викладачі. Звичайній людині складно визначити, наскільки досвідчений перед ним викладач. Звертайте увагу на наявність міжнародних сертифікатів, назва закладу/школи. Крім того, варто відмовитися від курсів, якщо викладачі «прихожанці».
  • Методики. Важлива складова для тих, кого цікавить, як вибрати курси англійської мови. Існують класичні та авторські методи вивчення іноземної мови. До класичних видів можна віднести методи, що застосовуються в школах та інших навчальних закладах. Авторські найчастіше використовують приватні репетитори або школи іноземної мови.
  • Групи. Для комфортного навчання та легкого засвоєння інформації чисельність навчальних груп не повинна перевищувати 10-15 чоловік. Це оптимальне число - викладач приділить увагу всім учням, встигне пояснити тему і дати завдання, проконтролювати весь процес.
  • Ліцензія. У будь-якого навчального закладу повинна бути спеціальна державна ліцензія, що підтверджує відповідність стандартам і можливість проведення занять для дітей, підлітків, дорослих. На сертифікаті ліцензії повинна бути така інформація: адреса реєстрації, термін дії, вид діяльності. Також дізнайтеся дату заснування, адже навчальний процес вибудовується не один місяць і навіть рік, проте тільки так можна підвищити його якість.
  • Тестування. У мовній школі проводять тестування, що дозволяє визначити рівень володіння іноземною мовою. Також іноді надається перше безкоштовне заняття. Скориставшись цією можливості, можна найбільш повно стикнутися з атмосферою школи.

Тепер кілька додаткових пунктів для тих, кого цікавлять програми навчання за кордоном для дітей і підлітків. Зарубіжна програма пропонує куди більше можливостей у порівнянні зі звичайною мовною школою, проте її не можна відвідати разово. Рекомендуємо звертати увагу на відгуки, інформацію на сайті, наявність контактних даних. Це допоможе вам прийняти вірне рішення і вибрати цікаву програму навчання англійської мови.

Рекомендовані програми:

ексклюзив
Великобританія
  • Сезон: Цілий рік
Докладніше
ексклюзив
Великобританія
  • Сезон: Цілий рік
Докладніше
ексклюзив
Великобританія
  • Сезон: Цілий рік
Докладніше
Завантажити ще
Задати питання по програмі?
Дякуємо! Ваша заявка прийнята.
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Інші корисні статті

Курси для підлітків
Як вибрати дійсно хороші курси англійської мови?
Величезна кількість курсів і програм вивчення іноземних мов ставлять рядового користувача в глухий кут. Як правильно вибрати курси англійської мови? На що варто звернути увагу? Які програми існують?
Підготовка до вступу
Методи самостійного вивчення іноземних мов
Так чи актуальні методи вивчення іноземної мови на самостійній основі? Або досить вибіркового вивчення окремих тем? Насправді, самостійне вивчення іноземної мови грунтується на індивідуальному підході.
Підготовка до вступу
Середню освіту в Європі для українських дітей. Огляд країн і навчальних закладів
З приходом безвізового режиму в Україні в червні 2017 року в українських дітей і студентів з'явилося більше шансів на отримання європейської освіти. Нові методики навчання, можливість отримання мовних навичок, розширення кругозору, друзі з різних точок планети, екскурсійні програми. Це далеко не повний список того, що можуть отримати українські діти, перебуваючи в європейських школах, коледжах або університетах.
Підготовка до вступу
Чому можуть відмовити в отриманні візи для студентів?
Завдяки безвізовому режиму з європейськими країнами українські студенти і школярі можуть легко приїхати на короткострокові (до 90 днів) курси вивчення іноземних мов. Але як бути тим, хто хоче навчатися в європейських університетах? На жаль, «безвіз» застосовується лише до коротких поїздок. Якщо ви плануєте вчитися в європейських ВНЗ, потрібна студентська віза.
Курси для підлітків
З якого віку дитині варто вивчати іноземну мову?
За словами багатьох батьків, вони замислюються про це мало не з перших днів життя свого чада. Причинами найчастіше називати бажання закласти хороший фундамент, який допоможе в житті, допомогти дитині стати успішним і досягти певних висот, тим більше що знання іноземних мов завжди в пошані. Так з якого віку вивчати англійську мову дитині (або іншу іноземну мову)?
Групові поїздки
Групові поїздки для школярів за кордон
Нові міста і країни - це новий світ, який притягує не лише дорослих туристів з різних країн світу, але дітей і підлітків. Новий, цінний досвід, можливість познайомитися з цікавими, загадковими, парою незрозумілими пам'ятками, традиціями народів і держав. Саме тому великою популярністю користуються групові поїздки для школярів за кордон з метою вивчення іноземних мов. Чому освітній туризм стає все більш популярним напрямком в Україні? Давайте розберемося!

Підписатися на розсилку новин

Email надіслано.
Ви підписані на новини від NAVIGATOR.