Групові поїздки

Як правильно вибрати табір для дитини і не помилитися? Покрокова інструкція для батьків.

новини

Як вчинити?

Освітній туризм - сфера різноманітна і захоплююча. Компанії пропонують масу ефективних програм для дітей і підлітків будь-якого віку.

Який літній табір вибрати і не заблукати в цьому розмаїтті? На чому базувати свій вибір, щоб дитині було дійсно цікаво вивчати іноземні мови і знайомитися з культурою інших країн і народів? Наша стаття для батьків, які хочуть прищепити дитині любов до подорожей, нових знань і підвищити їх комунікативні навички.

Який табір вибрати залежно від типу програми?

Стандартна програма включає 20 уроків на тиждень - це ідеальний баланс, що дозволяє дитині ефективно відпочити й отримати необхідні навички у вивченні іноземних мов. Існують навчальні заклади з інтенсивними програмами, що включають близько 40-50 годин вивчення англійської або іншої мови в тиждень. Якщо ви не знаєте, який табір вибрати для дитини, варто почати саме з класичного навантаження. Занадто велике навантаження буде причиною явного стресу, особливо для дітей молодшого шкільного віку.

Досвід поїздок при виборі літнього табору для дитини

Вибираючи програму, варто ґрунтуватися на тому, наскільки ваша дитина буде готова до адаптації нових умов і переїзду. Якщо дитина вперше відвідує нову країну, варто вибрати дитячий табір, розташований в місті з цікавою, різноманітною історією й архітектурою. Це може бути групова поїздка до Дубліна, Лондона, Торонто та інші. Такі подорожі припускають насичену екскурсійну програму. Якщо ж віддається перевага морському повітрю, чистим пляжам і бризу, варто зробити вибір на користь групової поїздки на Кіпр.

Якщо дитина вже відвідувала ряд країн і знайома з основними пам'ятками, рекомендуємо розширити географію і вибрати дитячий табір в тому регіоні, де він ще не був. Можна урізноманітнити умови, обравши не резиденцію або готель, а проживання у місцевій сім'ї.

Який табір вибрати для дитини від 13 і старше?

У цьому розділі ми поговоримо про важливий чинник - вік дитини. Часто до нас звертаються з питанням: «який літній табір обрати, якщо моїй дитині 12, 16, 17 років?». Це дуже важливо. Якщо дитині до 13 років, краще відмовитися від тривалої поїздки. Ідеальна програма строком на 2 тижні - прекрасна можливість для дітей дізнатися нову країну, вивчити мову і в міру поскучати за близькими людьми.

Також вiк не передбачає проживання в місцевій родині, так як передбачається самостійність і деяка ступінь відповідальності. Якщо ви батьки дітей молодшого шкільного віку, і задалися питанням, який табір найкраще вибрати, краще зупинитися на варіантах пансіонів. Дітям у віковій категорії підлітки (від 13 до 17 років) підійдуть всі види шкіл. Для дітей старше (від 18) - підбір індивідуальної програми, так як це вже доросла людина.

Рекомендовані програми:

Знижка при ранній реєстрації
Раннє бронювання
Можлива участь батьків
Кіпр
  • Сезон: Осінь
Докладніше
Знижка при ранній реєстрації
Можлива участь батьків
Раннє бронювання
Кіпр
  • Сезон: Осінь
Докладніше
ексклюзив
Гарантоване зарахування
Німеччина
  • Сезон: Осінь
Докладніше
Завантажити ще
Задати питання по програмі?
Дякуємо! Ваша заявка прийнята.
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Інші корисні статті

Курси для підлітків
Як вибрати дійсно хороші курси англійської мови?
Величезна кількість курсів і програм вивчення іноземних мов ставлять рядового користувача в глухий кут. Як правильно вибрати курси англійської мови? На що варто звернути увагу? Які програми існують?
Підготовка до вступу
Методи самостійного вивчення іноземних мов
Так чи актуальні методи вивчення іноземної мови на самостійній основі? Або досить вибіркового вивчення окремих тем? Насправді, самостійне вивчення іноземної мови грунтується на індивідуальному підході.
Підготовка до вступу
Середню освіту в Європі для українських дітей. Огляд країн і навчальних закладів
З приходом безвізового режиму в Україні в червні 2017 року в українських дітей і студентів з'явилося більше шансів на отримання європейської освіти. Нові методики навчання, можливість отримання мовних навичок, розширення кругозору, друзі з різних точок планети, екскурсійні програми. Це далеко не повний список того, що можуть отримати українські діти, перебуваючи в європейських школах, коледжах або університетах.
Підготовка до вступу
Чому можуть відмовити в отриманні візи для студентів?
Завдяки безвізовому режиму з європейськими країнами українські студенти і школярі можуть легко приїхати на короткострокові (до 90 днів) курси вивчення іноземних мов. Але як бути тим, хто хоче навчатися в європейських університетах? На жаль, «безвіз» застосовується лише до коротких поїздок. Якщо ви плануєте вчитися в європейських ВНЗ, потрібна студентська віза.
Курси для підлітків
З якого віку дитині варто вивчати іноземну мову?
За словами багатьох батьків, вони замислюються про це мало не з перших днів життя свого чада. Причинами найчастіше називати бажання закласти хороший фундамент, який допоможе в житті, допомогти дитині стати успішним і досягти певних висот, тим більше що знання іноземних мов завжди в пошані. Так з якого віку вивчати англійську мову дитині (або іншу іноземну мову)?
Групові поїздки
Групові поїздки для школярів за кордон
Нові міста і країни - це новий світ, який притягує не лише дорослих туристів з різних країн світу, але дітей і підлітків. Новий, цінний досвід, можливість познайомитися з цікавими, загадковими, парою незрозумілими пам'ятками, традиціями народів і держав. Саме тому великою популярністю користуються групові поїздки для школярів за кордон з метою вивчення іноземних мов. Чому освітній туризм стає все більш популярним напрямком в Україні? Давайте розберемося!

Підписатися на розсилку новин

Email надіслано.
Ви підписані на новини від NAVIGATOR.