Групові поїздки

Групові поїздки для школярів за кордон

новини

Як вчинити?

Переваги групових поїздок за кордон

Групові поїздки за кордон для школярів мають на увазі виїзд в різні країни світу для вивчення іноземних мов і підвищення мовних навичок в середовищі носіїв. Найчастіше програма поширюється на дітей віком від 10 до 17 років. Тривалість поїздок становить від декількох днів до трьох місяців, але можливі винятки. Діти відвідують країни невеликими групами до 10-15 чоловік під наглядом груп-лідера. Дізнатися про те, хто такий груп-лідер і чим він займається, можна тут. Переваги групових поїздок для школярів за кордон можна охарактеризувати так.


Безпека - дитина не залишиться без уваги. Перш за все, вона буде зі своїми однолітками, крім того, за дітьми буде постійно стежити керівник групи - людина з педагогічним досвідом і знанням іноземної мови, на батьківщину якого відправляються діти.


Впевненість - якщо дитина вперше бере участь в закордонному турі, то групова поїздка за кордон буде максимально комфортною для адаптації. Пропаде збентеження і страх перед новими людьми, іноземцями, невідомою країною і містом, з'явиться відчуття впевненості в собі.


Доступність - групова поїздка за кордон буде більш доступною за ціною, ніж індивідуальний тур. Немає необхідності в додаткових послугах, супроводі, подачі документів. Батьки економлять час, адже все бере на себе менеджер агентства.


Універсальність - вибираючи групову поїздку за кордон для школяра, батьки поєднують як мінімум 2 можливості: вивчення іноземної мови та туризм. Дитину чекає безліч цікавих заходів та екскурсій по визначних пам'ятках, яскраві розваги.


Розширення меж - подорожі завжди дарують багато можливостей. Діти отримають безцінний досвід, який перенесуть у доросле життя. Вони познайомляться з новими людьми, місцевими жителями і студентами з інших країн, обзаведуться новими друзями, познайомляться з місцевими традиціями і культурою.


Наше агентство «Навігатор» пропонує різноманітні групові поїздки для школярів за кордон - до Великобританії, Ірландії, на Мальту і Кіпр, в інші країни світу за доступними цінами. Ми допомагаємо з оформленням документів, тому відсоток відмов по візі мінімальний. Подаруйте своїм дітям незабутні емоції та корисний досвід! Для отримання інформації зв'яжіться з нами зручним способом.

Рекомендовані програми:

ексклюзив
Можлива участь батьків
Великобританія, Лондон
Весняні канікули в центрі Лондона
Тижнева програма для тих, хто хоче поєднати вивчення англійської з активними екскурсіями Лондоном.
 • Вік: 12+
 • Дати: 8–15 березня 2020, 22–29 березня 2020
 • Сезон: Весна
 • вартість: 1350.00 €
Докладніше
ексклюзив
Спорт
Великобританія, Халл
Канікули в University of Hull's Lawns Campus
Проведіть чудові канікули з вивченням англійської мови та підготуйтесь до складання Trinity Exam в University of Hull’s Lawns Campus!
 • Вік: 10–18 років
 • Дати: 19 липня — 20 серпня 2020
 • Сезон: Літо
 • вартість: 2470.00 €
Докладніше
ексклюзив
Спорт
Ознайомча поїздка
Великобританія, Йорк
Канікули в Англії на базі бордінгової школи St. Peter's School
Програма в престижній бордінговій школі в Йорку. Вся інфраструктура школи в розпорядженні дітей.
 • Вік: 8-17 лет років
 • Дати: 6–20 липня 2020
 • Сезон: Літо
 • вартість: 2670.00 €
Докладніше
Завантажити ще
Задати питання по програмі?
Дякуємо! Ваша заявка прийнята.
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Інші корисні статті

Курси для підлітків
Як вибрати дійсно хороші курси англійської мови?
Величезна кількість курсів і програм вивчення іноземних мов ставлять рядового користувача в глухий кут. Як правильно вибрати курси англійської мови? На що варто звернути увагу? Які програми існують?
Підготовка до вступу
Методи самостійного вивчення іноземних мов
Так чи актуальні методи вивчення іноземної мови на самостійній основі? Або досить вибіркового вивчення окремих тем? Насправді, самостійне вивчення іноземної мови грунтується на індивідуальному підході.
Підготовка до вступу
Середню освіту в Європі для українських дітей. Огляд країн і навчальних закладів
З приходом безвізового режиму в Україні в червні 2017 року в українських дітей і студентів з'явилося більше шансів на отримання європейської освіти. Нові методики навчання, можливість отримання мовних навичок, розширення кругозору, друзі з різних точок планети, екскурсійні програми. Це далеко не повний список того, що можуть отримати українські діти, перебуваючи в європейських школах, коледжах або університетах.
Підготовка до вступу
Чому можуть відмовити в отриманні візи для студентів?
Завдяки безвізовому режиму з європейськими країнами українські студенти і школярі можуть легко приїхати на короткострокові (до 90 днів) курси вивчення іноземних мов. Але як бути тим, хто хоче навчатися в європейських університетах? На жаль, «безвіз» застосовується лише до коротких поїздок. Якщо ви плануєте вчитися в європейських ВНЗ, потрібна студентська віза.
Курси для підлітків
З якого віку дитині варто вивчати іноземну мову?
За словами багатьох батьків, вони замислюються про це мало не з перших днів життя свого чада. Причинами найчастіше називати бажання закласти хороший фундамент, який допоможе в житті, допомогти дитині стати успішним і досягти певних висот, тим більше що знання іноземних мов завжди в пошані. Так з якого віку вивчати англійську мову дитині (або іншу іноземну мову)?
Групові поїздки
Групові поїздки для школярів за кордон
Нові міста і країни - це новий світ, який притягує не лише дорослих туристів з різних країн світу, але дітей і підлітків. Новий, цінний досвід, можливість познайомитися з цікавими, загадковими, парою незрозумілими пам'ятками, традиціями народів і держав. Саме тому великою популярністю користуються групові поїздки для школярів за кордон з метою вивчення іноземних мов. Чому освітній туризм стає все більш популярним напрямком в Україні? Давайте розберемося!

Підписатися на розсилку новин

Email надіслано.
Ви підписані на новини від NAVIGATOR.