Підготовка до вступу

Головні помилки при вивченні англійської мови

новини

Як вчинити?

Багато з нас, роками вивчаючи англійську або іншу іноземну мову, так і не заговорили на ньому. Слабка база, недосвідчений педагог або відсутність мотивації у вивченні мови.

У чому ж справа? Можливо, причина криється в неправильному підході або помилках у вивченні іноземних мов. Сьогодні ми розповімо про те, які види мовних помилок при вивченні іноземної мови існують, і як їх уникнути. Погодьтеся, краще вчитися на чужих помилках, ніж здійснювати власні.

Головні помилки при вивченні англійської мови

Нерегулярність. Вивчення англійської мови - це безперервний процес, але кожен з нас в таємниці вірить в «чарівну» методику, яка допоможе заговорити на іноземній мові буквально з другого заняття. На жаль, це одна з головних помилок у вивченні англійської мови, або будь-якого іншого. Невиконання завдань. Помилки при вивченні англійської мови полягають не тільки у відсутності плану, але і в ігноруванні домашніх завдань. Можливо, ви запам'ятали те, про що говорив викладач. Але виконання завдань допоможе додатково закріпити раніше засвоєний матеріал - його можна буде застосувати в реальній мовній практиці. До цього пункту також варто віднести відсутність повторення пройдених тем, особливо якщо деякі з них даються не так легко, як хотілося б. Ігнорування помилок. Якщо ви вивчаєте іноземну мову самостійно, це одна з найбільш актуальних помилок у вивченні англійської мови. Невірно зрозуміла тема призводить до прогалин в освіті. Але так не хочеться повертатися до давно пройденого матеріалу. Проте, це варто зробити - поступово теми будуть все складніше і складніше, кожна з них випливає з попередньої, створюючи єдину систему. В іншому випадку, ви просто заплутаєтеся, знизивши якість вже отриманих знань. Порушення системи. Головні помилки при вивченні англійської мови полягає у відсутності системи і програми. Чи не підготовлена ​​людина переходить від однієї теми до іншої, без послідовності та поступовості. В голові утворюється каша, реальних знань, які можна було б застосовувати на практиці, немає. Результат - розчарування в процесі й іноземними мовами. Відсутність практики. Вивчення мов - це не тільки слова і граматика. Важливо практикувати мова, саме тому так популярні програми з вивчення англійської мови. Чому це важливо? Успіх розмовної мови в умінні не тільки розуміти співрозмовника і відповідати, а й думати на іноземній мові. Вивчаючи фрази, використовуйте їх на практиці, практикуйтеся постійно - так ви виробите необхідні навички.

Як уникнути помилок при вивченні англійської мови і не тільки?

Ми розглянули види мовних помилок при вивченні іноземної мови, але як з ними боротися? Як отримати результат від вивчення будь-якої мови? Якщо ви вивчаєте іноземну мову, варто опрацювати такі пункти:

  • Програма. Складіть програму для вивчення іноземної мови, підготуйте теми і матеріали, або зверніться до мовної школи, до репетитора або вчителя.
  • Система. Займайтеся щодня по 1-2 години, виконуйте завдання, вивчайте вирази, поступово додайте до цього списку навчальні відео, фільми, музику.
  • Практика. Помилки при вивченні англійської мови будуть виглядати не повно, якщо пропустити цей пункт. Практика, практика і ще раз практика - є розмовні клуби, школи, програми з вивчення англійської мови. Вивчаючи нове, тут же впроваджуйте це.

Шлях вивчення мов - непросте, але якщо грамотно підійти до процесу, можна уникнути безлічі помилок при вивченні англійської мови. Сподіваємося, наша стаття допоможе вам у цьому.

Рекомендовані програми:

Гарантоване зарахування
ексклюзив
Німеччина, Гайленкірхен
Freshman Institute — підготовчий рік у Німеччині
Гарантоване зарахування на безкоштовну основу до державних університетів при успішному закінченні підготовчого року.
  • Тривалість: 1 рік
  • вартість: €19500 за рік
Докладніше
Гарантоване зарахування
Чехія, Прага
Освітній центр MSM — підготовка до вступу у Празі
Міжнародний центр підготовки MSM — один з найсильніших центрів у Празі, що здійснює різноманітні напрями підготовки.
  • Тривалість: 6–12 місяцІв
  • вартість: від €4700
Докладніше
Гарантоване зарахування
Нідерланди, Амстердам
OnCampus Amsterdam
  • Тривалість: від 6 міс до 12 міс
  • вартість: від 4499 €
Докладніше
Завантажити ще
Задати питання по програмі?
Дякуємо! Ваша заявка прийнята.
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Інші корисні статті

Курси для підлітків
Як вибрати дійсно хороші курси англійської мови?
Величезна кількість курсів і програм вивчення іноземних мов ставлять рядового користувача в глухий кут. Як правильно вибрати курси англійської мови? На що варто звернути увагу? Які програми існують?
Підготовка до вступу
Методи самостійного вивчення іноземних мов
Так чи актуальні методи вивчення іноземної мови на самостійній основі? Або досить вибіркового вивчення окремих тем? Насправді, самостійне вивчення іноземної мови грунтується на індивідуальному підході.
Підготовка до вступу
Середню освіту в Європі для українських дітей. Огляд країн і навчальних закладів
З приходом безвізового режиму в Україні в червні 2017 року в українських дітей і студентів з'явилося більше шансів на отримання європейської освіти. Нові методики навчання, можливість отримання мовних навичок, розширення кругозору, друзі з різних точок планети, екскурсійні програми. Це далеко не повний список того, що можуть отримати українські діти, перебуваючи в європейських школах, коледжах або університетах.
Підготовка до вступу
Чому можуть відмовити в отриманні візи для студентів?
Завдяки безвізовому режиму з європейськими країнами українські студенти і школярі можуть легко приїхати на короткострокові (до 90 днів) курси вивчення іноземних мов. Але як бути тим, хто хоче навчатися в європейських університетах? На жаль, «безвіз» застосовується лише до коротких поїздок. Якщо ви плануєте вчитися в європейських ВНЗ, потрібна студентська віза.
Курси для підлітків
З якого віку дитині варто вивчати іноземну мову?
За словами багатьох батьків, вони замислюються про це мало не з перших днів життя свого чада. Причинами найчастіше називати бажання закласти хороший фундамент, який допоможе в житті, допомогти дитині стати успішним і досягти певних висот, тим більше що знання іноземних мов завжди в пошані. Так з якого віку вивчати англійську мову дитині (або іншу іноземну мову)?
Групові поїздки
Групові поїздки для школярів за кордон
Нові міста і країни - це новий світ, який притягує не лише дорослих туристів з різних країн світу, але дітей і підлітків. Новий, цінний досвід, можливість познайомитися з цікавими, загадковими, парою незрозумілими пам'ятками, традиціями народів і держав. Саме тому великою популярністю користуються групові поїздки для школярів за кордон з метою вивчення іноземних мов. Чому освітній туризм стає все більш популярним напрямком в Україні? Давайте розберемося!

Підписатися на розсилку новин

Email надіслано.
Ви підписані на новини від NAVIGATOR.