Сімейні поїздки

Безвізові кордони для дитини: що необхідно знати?

новини

Як вчинити?

Завдяки доступності безвізового режиму для українців з 11 червня 2017 року сотні батьків вже звернулися до освітньої агенції, адже тепер для їх дітей доступні різні освітні програми та навчальні заклади Європи. Зокрема, багато дітей з України можуть побачити такі відомі ВНЗ, ліцеї і коледжі, як Трініті Коледж, Університет Халла, English Sunny School і багато інших. Не секрет, що європейська освіта - одна з найкращих в світі, а місцеві університети мають багату, багатовікову історію. Багато з них засновані ще в Середньовіччі. Крім того, «безвіз» для дитини дозволить дітям і підліткам покращити знання іноземної мови завдяки практиці з носіями, а також знайти друзів з різних куточків світу. Щоб отримати всі переваги освітніх програм за кордоном, необхідно оформити документи. На щастя, тепер українським дітям не потрібна віза. Однак батькам необхідно знати кілька нюансів.

Про нюанси «безвіза» для дітей

Для виїзду за кордон дітей, як і дорослим, необхідний біометричний паспорт. Різниця від дорослої версії відрізняється терміном дії. Документ для дитини, незалежно від віку, дійсний 4 роки. Паспорт терміном на 10 років можна отримати по досягненню 16-ти років. Якщо є не біометричний паспорт, необхідно оформлення візи. Також окремим пунктом варто виділити проїзний документ для дитини. Часто батьки говорять про те, що їх дітям видали саме його замість біометрії. Така проблема дійсно існувала до 2016 року. Потім в закон внесли відповідні зміни. Пізніше дітям почали видавати паспорти і з чіпом, і без нього. Більш того, співробітники міграційної служби радили другий варіант. Після прийняття безвіза в закон внесли нові зміни і проблема вирішилася. Сьогодні в процесі отримання біометричного паспорта для дитини проблем практично не виникає. При оформленні паспорта дитині зверніть увагу на те, що діти до 12 років не здають відбитки пальців. Однак це не скасовує можливості відвідування країн ЄС. З 12 років процедура буде обов'язковою, а ось підпис - тільки з 14 років. Не варто забувати, що дітям також необхідно підтвердити мету поїздки, умови перебування та фінансові можливості. Діти у віці від 16 років можуть відвідувати країни ЄС самостійно. Діти молодше 16 років відвідують європейські країни в супроводі батьків або осіб, на яких оформлено дозвіл. Коли дитину везе тільки один з батьків, необхідно нотаріально завірений дозвіл від другого батька. На жаль, в практиці юристів бувають випадки, коли один з батьків проти виїзду і не дає на нього дозвіл. У цьому випадку конфлікт вирішується в судовому порядку. Мета розгляду - довести корисність поїздки для дитини. Якщо ви не хочете вникати в усі нюанси, досить довірити оформлення документів співробітникам освітнього агентства. Такі компанії беруть на себе всі нюанси поїздки, в тому числі, допомагають в підготовці й оформленні документів. Менеджер агентства пояснить, які саме документи потрібно зібрати і принести для участі дитини у мовній програмі. Співробітники компанії допоможуть з оформленням медичної страховки й іншим нюансами, щоб перебування за кордоном було максимально комфортним і продуктивним.

Рекомендовані програми:

ексклюзив
стипендія
Останнє місце
Мальта, Сліма
Мальта IELS
Мовна школа IELS пропонує захоплюючі курси англійської мови на Мальті для учнів різного віку.
  • вартість: дорослі від 185 €/тиждень, діти від 360 €/тиждень
Докладніше
ексклюзив
стипендія
Останнє місце
Кіпр, Лімасол
English Sunny School of Cyprus
Англійська мова на сонячному Кіпрі разом з батьками.
  • Сезон: Літо
  • вартість: від €995
Докладніше
Завантажити ще
Задати питання по програмі?
Дякуємо! Ваша заявка прийнята.
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Інші корисні статті

Курси для підлітків
Як вибрати дійсно хороші курси англійської мови?
Величезна кількість курсів і програм вивчення іноземних мов ставлять рядового користувача в глухий кут. Як правильно вибрати курси англійської мови? На що варто звернути увагу? Які програми існують?
Підготовка до вступу
Методи самостійного вивчення іноземних мов
Так чи актуальні методи вивчення іноземної мови на самостійній основі? Або досить вибіркового вивчення окремих тем? Насправді, самостійне вивчення іноземної мови грунтується на індивідуальному підході.
Підготовка до вступу
Середню освіту в Європі для українських дітей. Огляд країн і навчальних закладів
З приходом безвізового режиму в Україні в червні 2017 року в українських дітей і студентів з'явилося більше шансів на отримання європейської освіти. Нові методики навчання, можливість отримання мовних навичок, розширення кругозору, друзі з різних точок планети, екскурсійні програми. Це далеко не повний список того, що можуть отримати українські діти, перебуваючи в європейських школах, коледжах або університетах.
Підготовка до вступу
Чому можуть відмовити в отриманні візи для студентів?
Завдяки безвізовому режиму з європейськими країнами українські студенти і школярі можуть легко приїхати на короткострокові (до 90 днів) курси вивчення іноземних мов. Але як бути тим, хто хоче навчатися в європейських університетах? На жаль, «безвіз» застосовується лише до коротких поїздок. Якщо ви плануєте вчитися в європейських ВНЗ, потрібна студентська віза.
Курси для підлітків
З якого віку дитині варто вивчати іноземну мову?
За словами багатьох батьків, вони замислюються про це мало не з перших днів життя свого чада. Причинами найчастіше називати бажання закласти хороший фундамент, який допоможе в житті, допомогти дитині стати успішним і досягти певних висот, тим більше що знання іноземних мов завжди в пошані. Так з якого віку вивчати англійську мову дитині (або іншу іноземну мову)?
Групові поїздки
Групові поїздки для школярів за кордон
Нові міста і країни - це новий світ, який притягує не лише дорослих туристів з різних країн світу, але дітей і підлітків. Новий, цінний досвід, можливість познайомитися з цікавими, загадковими, парою незрозумілими пам'ятками, традиціями народів і держав. Саме тому великою популярністю користуються групові поїздки для школярів за кордон з метою вивчення іноземних мов. Чому освітній туризм стає все більш популярним напрямком в Україні? Давайте розберемося!

Підписатися на розсилку новин

Email надіслано.
Ви підписані на новини від NAVIGATOR.