Шкільні канікули

Знижка на мовні курси у Канаді

-10%
Акція діє з 1.02.20 по 30.04.20
акції

Умови акції

Дитячі табори на кампусах ILSC, родина, що приймає — знижка 5%. Дитячий табір на кампусі University of British Columbia, Ванкувер, резиденція — знижка 5%. Торонто, ILSC at Chestnut residence — знижка 10%. Академічна програма у Торонто або Ванкувері для школярів — знижка 30%.

Умови

ILSC, родина, що приймає
Навчання у мовній школі ILSC можна обрати у будь-якому з міст: Торонто, Ванкувер, Монреаль. Діти навчаються англійської та проживають у родинах, що приймають. У студентів є можливість познайомитися ближче з культурою країни та самих канадців.
Ванкувер — University of British Columbia
В рамках мовного табору діти будуть навчатися і жити на базі резиденції одного з найкращих університетів Британської Колумбії. Табір дає можливість не тільки вивчати англійську, а й спілкуватись з дітьми з усього світу. Красота Ванкуверу та престижний UBC — це неперевершене поєднання!
Торонто — ILSC at Chestnut residence
Студенти навчаються на базі кампусу University of Toronto. Програма передбачує навчання, дозвілля та екскурсії для усіх учнів. Кожного дня у юнаків буде можливість проводити час у центрі Торонто і відвідувати відомі місця.
Академічна програма у Торонто або Ванкувері
Академічна програма передбачає інтенсивну мовну підготовку для тих, хто бажає отримати сертифікат або поступити до університету Канади. Інтенсивність програми — 24 уроки на тиждень. Приступити до програми можна цілий рік.
Записатися на програму

Програми які беруть участь в акції

Завантажити ще
Задати питання по програмі?
Дякуємо! Ваша заявка прийнята.
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Инші акції